UWAGA RODZICE!

W sekretariacie przedszkola jest już dostępna lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie na rok szkolny 2017/2018. Uprzejmie informujemy, że w terminie do 19 maja 2017 r. rodzice są zobowiązani dostarczyć POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA. Druk można pobrać poniżej lub wypełnić bezpośrednio w sekretariacie.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie uprzejmie informuje o naborze do przedszkola na rok szkolny 2017/2018, który przeprowadzony będzie w terminie od 06.03.2017 r. do 07.04.2017 r.
Wszystkich zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłaszanie się po wniosek do sekretariatu przedszkola w godz. od 7:00 do 15:00 lub pobranie go ze strony internetowej.

Dokumenty do pobrania:
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2017/2018.
Oświadczenie rodziców o zatrudnieniu, prowadzeniu działalności gospodarczej bądź studiowaniu w trybie stacjonarnym.
Oświadczenie o wielodzietności rodziny dziecka.
Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka.
Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola.