Walentynki u „Tygrysków”

15 luty był dla dzieci z grupy ‚Tygryski” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Wszyscy tego dnia byli ubrani na czerwono i tym samym zapoczątkowali dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami,m. in. szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się przy muzyce, wykonały plakat nawiązujący do święta WALENTYNKI.  Wielka frajdą okazało się dekorowanie ciasteczek w kształcie serca, które upiekła Pani Katarzyna Jabłońska.  Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało pysznego lizaka w kształcie serduszka (w tym miejscu wielkie dzięki dla naszych wspaniałych rodziców). Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.